Ana Sayfa E-mail

HAKKIMIZDA
ÜRÜN GRUPLARI
» Ankastre Ürünler
» Mutfak Aksesuarları
» Gardrop Aksesuarları
» Banyo Aksesuarları
» Kapı Aksesuarları
» Mobilya Aksesuarları
» Sürgülü Sistemler
» Boya Vernik
» Yapı Kimyasalları
» Panjur Menfez
» Elektrikli El Aletleri
» Hırdavat ve Nalburiye
BAYİLİKLER
İLETİŞİM
Copyright © 2009 Sitemizdeki içerik ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. info@ozanadolu.com
Yapım: Capitol Medya
 
Hakkımızda
 
1980 yılında Nalburiye Toptan Satış sektöründe ticari faaliyetine başlamış 1992 yılına kadar bu sektörde faaliyetlerini devam ettirmiş ve şirketleşme sürecine girmiştir. Aynı yıl hırdavat ürün gruplarını da satış grubuna dahil etmiştir. İnşaattan mobilya sektörüne, amatörden profesyonel kullanıcılara kadar her kesime hitap eden bu büyük sektörde Türkiye ve Dünya çapında ürün kalitesini ispatlamış firmalarla bayilik anlaşması yapmış ürün yelpazesini artırmasının yanı sıra ürün devamlılığını da sağlamıştır.
 
Bu gün yapı ve dekorasyon sektörü hızla gelişmekte ve üreticiler sürekli yeni ürünlerle sektörün taleplerini karşılamaya çalışmaktadır. Öz anadolu bu talepleri 30 yıllık tecrübesiyle çok iyi bilmekte olup ankastre ürünleri ve mobilya aksesuarlarını satış grubuna dahil etmiştir. Yılların birikimini müşterileriyle paylaşan firma her zaman ticarette ÖLÇÜ olarak ucuzu değil ihtiyaca uygun en iyi ürünü en hesaplı olarak sunmayı kendine prensip edinmiştir.
 
Firma 2008 yılı başında yeni şubesi ile 40. yıl için daha büyük hedeflerle sektörün örnek kuruluşu olarak çalışmalarına devam etmektedir.
ölçü